ШЕТЊА ДО СТРЕЛИШТА

У петак, 11. X 2019. године ученици 5. и 6. д одељења наше школе у пратњи свог бившег учеитеља, Иштвана Шоша и садашњих разредних старешина, Елвире Вујковић Бинец и Роберта Папа су у оквиру Дечје недеље кренули до Градског стрелишта и Макове седмице. На стрелишту су посебно уживали, пошто је њихов „лов“ на старе чауре био веома успешан. Пошто их је време послужило, после свега су појели још и сладолед, па затим аутобусом кренули кући.

ÚJABB GYALOGTÚRA

2019. október 11-én a Gyermekhét keretén belül az 5. és 6. d osztály tanulói, volt tanítójuk, Soós István, valamint jelenlegi osztályfőnökeik, Vujković Binecz Elvira és Papp Róbert kíséretében gyalogtúrán vettek részt. Az iskola elől reggel nyolckor induló kis csapat útja a lőtérig, majd Makkhetesig vezetett. A lőtéren különösen jól érezték magukat, hiszen alkalmi szerszámaikkal régi töltényhüvelyek kutatásába kezdtek. Útközben még fagyiztak is, mivel gyönyörű volt az idő, majd hazabuszoztak a városba.

thumbnail (6).jpg  thumbnail (9).jpgthumbnail (7).jpg  thumbnail (8).jpg