ЧЕТВРТА НАГРАДА НА ЛИКОВНОМ КОНКУРСУ ФОРМА ИДЕАЛЕ

На осмом ликовном конкурсу „Нацртај, обоји и освоји“, који је за основце периоду 1-30.9.2019. организовала Форма Идеале четврту награду је освојила ученица наше школе, Петра Лукић из 1.а одељења. Петрин поклон, Идеална свеска, као и захвалница су стигли на адресу школе. Петри и њеној учеитељици, Јасмини Мандић честитамо!

NEGYEDIK HELYEZÉS A FORMA IDEALE RAJZPÁLYÁZATÁN

A Forma Ideale bútorgyár által nyolcadik alkalommal megrendezésre kerülő, az általános iskolások számára kiírt rajzpályázaton, mely az idén is a „Rajzold le, színezd ki, majd nyerd meg!” elnevezést viselte, iskolánk 1.a osztályos tanulója, Petra Lukić negyedik helyezést ért el! A negyedik helyezettek díja egy Ideális füzet, amely a dicsérő oklevél kíséretében iskolánk címére érkezett meg. Petrának és tanítónőjének, Jasmina Mandićnak is szívből gratulálunk!

20191129_101319.jpg