ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СТРАНИХ ЈЕЗИКА

У суботу 22.фебруара је у школи “Свети Сава” одржано општинско такмичење из страних језика. Из енглеског језика су наши осмаци, Димитрије Кундачина (8.а) и Маја Миловић (8.а) заузели треће место, и самим тим се пласирали на окружно такмичење. Оба ученика је припремала наставница енглеског језика, Љиљана Влаовић. Честитамо нешим ученицима и њиховој наставници!

KÖZSÉGI VERSENY IDEGENNYELVBŐL

A múlt hétvégén a Sveti Sava Általános Iskola adott otthont az idegennyelvből rendezett községi versenynek. Angol nyelvből Dimitrije Kundačina (8.a) i Maja Milović (8.a), Ljiljana Vlaović tanárnő tanítványai a harmadik helyen végeztek. Ezzel az eredményükkel mindketten továbbjutottak a körzeti versenyre. Mindenkét tanulónak, és felkészítő tanárnőjüknek is gratulálunk!