NOVO PRIZNANJE MLADIM LIKOVNJACIMA

Nastavnice likovne kulture, Andreja Petraković i Ksenija Kovačević i njihovi đaci, učenici sada već šestih,  sedmih i osmih razreda: Aleksandra Lazić, Mihajlo Crnjanski, Teodora Todorović, Dario Drobina, Anđela Milović, Patrisija Gračan, Antonio Dimović, Denis Šahinović, Vanesa Kučera, Petra Kubatović, Lenka Bojanić, Tatjana Tot, Jovana Jandrić, Jelena Trklja, Jovana Miletić, Vilmoš Ivić, Sabina Sič, Romeo Juđak, Rita Đurčik, Milica Piuković, Dominik Kujundžić, Nikola Trišić, Kopanj Žižik su još u maju poslali svoje radove na konkurs 22. Međunarodnog Viškog likovnog salona. Ovih dana je na adresu naše škole stigla zahvalnica i sertifikat iz Slovenije. Čestitamo im!

ÚJABB ELISMERÉS AZ IFJÚ KÉPZŐMŰVÉSZ-PALÁNTÁKNAK

Ksenija Kovačević és Andreja Petraković rajztanárnő és diákjaik, az idén már hatodikos,  hetedikes és nyolcadik tanulókból álló képzőművészeti-szakkör tagjai: Aleksandra Lazić, Mihajlo Crnjanski, Teodora Todorović, Dario Drobina, Anđela Milović, Patrisija Gračan, Antonio Dimović, Denis Šahinović, Vanesa Kučera, Petra Kubatović, Lenka Bojanić, Tatjana Tot, Jovana Jandrić, Jelena Trklja, Jovana Miletić, Ivić Vilmos, Szűcs Szabina, Jugyák Rómeó, Gyurkcsik Rita, Milica Piuković, Dominik Kujundžić, Nikola Trišić, Zsizsik Koppány még májusban elküldték munkáikat a 22. Viči Nemzetközi Képzőművészeti Szalon pályázatára. Iskolánk címére Szlovéniából a napokban érkezett meg az oklevél és a részvételüket igazoló tanúsítvány. Gratulálunk nekik!