Наступ на главном градском тргу, поводом Дана града Суботице 31. 08.2019.

У нашој школи и ове школске године наставља са радом дечји хор „Искончићи“. Његов оснивач је директор наше школе Дејан Анђеловић, који заједно са наставницом музичке културе Наталијом Лукић води овај хор и спрема децу за наступе. Колико су чланови дечјег хора ангажовани и како лепо раде, види се на овим фотографијама са наступа на почетку ове школске године.

Fellépés a városi főtéren 2019. augusztus 31-én, Szabadka város napjai alkalmából.

A mi iskolánkban, ebben a tanévben is folytatódik az Iskončići gyermekkórus munkája. A kórus alapítója az iskolánk igazgatója Anđelović Dejan, aki Lukić Natalija zenetanárnővel irányítja és felkészíti a gyerekeket a fellépésekre. Ezeken a fotókon, melyek a tanév elején készültek, látható mennyire aktívak és milyen szépen dolgoznak a gyermekkórus tagjai.

IMG 20190831 WA0003