ОБАВЕШТЕЊЕ

Обавештавамо ученике, наставнике и наставно особље наше школе да је 27. Јануар (понедељак) радни, ненаставни дан. Тог даума обележава се Дан Светог Саве прогодном приредбом која почоње у 10.30. одељењске старешине одабраће пет (5) представника из свог одељења који ће доћи најкасније до 10,15 у фискултурну салу. Ђаци на приредбу долазепригодно обучени и с пажњом гледају програм. Свим остали заинтересованим ученицима врата наше школе на Свиндан широм су отворена. Присуство свих наставника је обавезно најкасније до 10,15 у фискултурној сали.

Управа школе

ÉRTESÍTÉS

Értesítjük iskolánk tanulóit, tanárait, hogy január 27. (hétfő) munkanap, de nem tanítási nap. Ezen a napon Szent Száva napját ünnepeljük a 10.30-kor, az iskola tornatermében tartandó műsorral. Az osztályfőnökök által kiválasztot, az osztályt képviselő 5 tanulónak az alkalomhoz illő ruházatban legkésőbb 10,15-ig meg kell érkeznie az ünnepség helyszínére, de az iskola kapuja tárva a többi érdeklődő diák számára is. A tanulóktól eltérően, a tanárok számára a megjelenés kötelező, őket is legkésőbb 10,15-ig várjuk a tornateremben.

Az iskola vezetősége