Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Време је за школу Iskolába kell menni Време је за школу Iskolába kell menni

ОБАВЕШТЕЊЕ

ОБАВЕШТАВАМО УЧЕНИКЕ, ЊИХОВЕ РОДИТЕЉЕ И НАСТАВНИКЕ, ДА СЕ СХОДНО ПРЕПОРУЦИ ВЛАДЕ РЕПУБЛИКЕ СРБИЈЕ О ЗАБРАНИ ЈАВНИХ ОКУПЉАЊА У ЗАТВОРЕНИМ ПРОСТОРИМА ОТКАЗУЈЕМО МАНИФЕСТАЦИЈУ „КИЗУРИШТЕ“ (ПЕТАК, 13. МАРТ), СЕМИНАР КОЈИ ЈЕ БИО ПРЕДВИЂЕН ЗА ПЕТАК И СУБОТУ (13. И 14. МАРТ), КАО И ДОДЕЛУ ДИПЛОМА УЧЕНИЦИМА КОЈИ СУ ОСТВАРИЛИ ПЛАСМАНЕ НА ОКРУЖНОМ ТАКМИЧЕЊУ ИЗ МАТЕМАТИКЕ, А КОЈА ЈЕ ТРЕБАЛА ДА СЕ ОДРЖИ У ПЕТАК, 13. МАРТА У ВЕЛИКОЈ ВЕЋНИЦИ ГРАДСКЕ КУЋЕ.

У ПЕТАК СЕ НАСТАВА ОДВИЈА ПО РЕДОВНОМ РАСПОРЕДУ ЧАСОВА!

ÉRTESÍTÉS

FELHÍVJUK TANULÓINK, SZÜLEIK ÉS TANÁRAINK FIGYELMÉT, HOGY A SZERB KÖZTÁSRASÁG KORMÁNYRENDELETE ÉRTELMÉBEN ELMARAD ISKOLÁNKBAN A PÉNTEKRE (MÁRCISU 13.) TERVEZETT MÓKANAP A KIZURBAN ELNEVEZÉSŰ RENDEZVÉNY, A PÉNTEKRE ÉS SZOMBATRA (MÁRCIUS 13. ÉS 14.) BEHARANGOZOTT SZAKMAI TOVÁBBKÉPZÉS, VALAMINT A VÁROSHÁZA DÍSZETRMÉBEN PÉNTEKEN, MÁRCIUS 13-ÁN TARTANDÓ, A KÖRZETI MATEMATIKAVERSENY TOVÁBBJUTÓINAK DÍJKIOSZTÓJA.

PÉNTEKEN TEHÁT RENDESEN, ÓRAREND SZERINT FOLYIK A TANÍTÁS!

Copyright © 2022 OŠ "Kizur Ištvan" Subotica Rights Reserved.