РЕЗУЛТАТИ ОКРУЖНОГТАКМИЧЕЊА ИЗ ФИЗИКЕ

На Окружном такмичењу из физике, које је одржано 5. марта у школи „Јован Микић“ у Суботици, су наши кизуровци постигли запажени успех. Међу најбољим се нашла ученица 8.б одељења, Петра Савић, која је у категорији осмих разреда заузела друго место. Ученик 7.д одељења, Данијел Лукач је био још успешнији, пошто је заузевши прво место оставио за собом све седмаке. Нашим ученицима и њиховим наставницама, Гордани Матош и Адријени Катић Урбан честитамо, и желимо пуно успеха у даљем такмичењу!

A KÖRZETI FIZIKAVERSENY EREDMÉNYEI

Iskolánk tanulói figyelemremétló eredményeket értek el a körzeti fizikaversenyen, amelyet március 5-én tartottak a szabadkai Jovan Mikić Általános Iskolában. A nyolcadikosok mezőnyében Petra Savić 8.b tagozatos tanuló a második helyen végzett, a hetedikesek kategóriájában pedig Lukács Dániel (7.d) ért el remek eredményt első helyezésével, maga mögé utasítva ezzel a hetedikesek mezőnyét. Mindkét díjazottnak és felkészítő pedagógusukaiknak, Gordana Matoš és Urbán Katić Adrienna tanárnőnek mi is gratulálunk, és sok sikert kívánunk a további megmérettetésen!