ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СТРАНИХ ЈЕЗИКА

У суботу 22.марта је у школи “Свети Сава” одржано општинско такмичење из страних језика. Из енглеског језика су наши осмаци, Вања Ускоковић и Марина Цвијанов Ракочевић из 8.ц одељења, као и Јаков Решчик из 8.а, сви ученици наставнице Љиљане Влаовић освојили друго место. Исти је пласман заузела Кинга Вишњовски, ученица из 8.д одељења, ученица наставнице Викторије Димитријевић. Наши ученици су се захваљујући својим резултатима пласирали на окружно такмичење. Честитамо нашим ученицима и њиховим наставницама!

KÖZSÉGI VERSENY IDEGENNYELVBŐL

A múlt hétvégén a Sveti Sava Általános Iskola adott otthont az idegennyelvből rendezett községi versenynek. Angol nyelvből Vanja Uskoković, Marina Cvijanov Rakočević (8.c) és Jakov Reščik (8.a), mindhárman Ljiljana Vlaović tanárnő diákjai a második helyen végzett. Ugyenilyen helyezést ért el a 8.d tagozatos Visnyovszki Kinga is, akit Dimitrijević Viktória tanárnő készített fel a versenyre. Ezzel az eredményükkel mindannyian továbbjutottak a körzeti versenyre. Minden tanulónak, és felkészítő tanárnőiknek gratulálunk!