ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ У ШАХУ

Ученик 3.ц одељења, Марко Ишпановић је представљао нашу школу на окружном такмичењу у шаху, које је одржано прошлог викенда у ОШ „Сечењи Иштван“ у Суботици. Постигао је прво место на окружном такмичењу, те се пласирао на републички ниво такмичења. Марков брат, Никола Ишпановић (5.а) је такмичење завршио на трећем месту. Обојици честитамо на постигнутом резултату и желимо успеха у даљем раду!

KÖRZETI SAKKVERSENY

A múlt hétvégén a szabadkai Szécsényi istván Általános Iskolában megtartották a körzeti sakkversenyt, amelyen a harmadikos fiúk mezőnyét iskolánk tanulója, Marko Išpanović (3.c) nyerte. Marko első helyezésével a köztársasági versenyen folytatja a megmérettetést. Marko fivére, Nikola Išpanović  (5.a) a harmadik helyen végzett. Gratulálunk mindkettőjüknek, és sok sikert kívánunk a továbbiakban is!