ОПШТИНСКО ТАКМИЧЕЊЕ ИЗ СТРАНИХ ЈЕЗИКА
У суботу 04. фебруара 2023. у ОШ “Свети Сава” одржано je општинско такмичење из страних језика. Из енглеског језика су наши осмаци постигли следеће резултате:
Даниел Рудић Вранић – 2. место
Андрија Зорић, Владимир Црњански и Анита Валкањачки – 3. место.
Ученици наставнице Љиљане Влаовић и ученица наставнице Викторије Димитријевић су се захваљујући својим резултатима пласирали на окружно такмичење. Честитамо нашим ученицима и њиховим наставницама!
KÖZSÉGI VERSENY IDEGENNYELVBŐL
Diákjaink szombaton, 2023. február 4-én, а Sveti Sava Á.I.-ban megtartott  idegennyelv községi versenyen vettek részt. Angol nyelven nyolcadikosaink a következő eredményeket érték el:
Rudić Vranić Daniel – 2. helyezés
Zorić Andrija, Crnjanski Vladimir és Valkanyacski Anita – 3. helyezés
Vlaović Ljiljana tanárnő és Dimitrijevic Viktória tanárnő diákjai ezzel az eredményükkel továbbjutottak a körzeti versenyre. Gratulálunk diákjainknak és tanáraiknak!