Поштовани родитељи, драга децо!

Kedves szülők, kedves gyerekek!

1IMG 2006ac4c39ebd856092682e712ee54dc V2

У понедељак, 3.априла, у Основној школи "Кизур Иштван" са почетком у 17.30 одржаће се дан Отворених врата за будуће ђаке прваке. Позицамо вас да посетите нашу школу и упознате се са организацијом, начином рада, будућим учитељима, као и свим осталим занимљивим садржајима у школи. Тог дана, за време трајања Отворених врата, поштовани родитељи, бићете у могућности да извршите упис детета у први разред(потребан ЈМБГ детета). Очекујем вас у великом броју и радујемо се заједничком дружењу!

Április 3-án, hétfőn a Kizur István Általános Iskolában 17.30-tól Nyílt Napot tartunk a leendő elsősök és szüleik számára. Meghívjuk Önt és gyermekét, hogy látogassanak el iskolánkba, ismerkedjenek meg a munka megszervezésének módjával, iskolánk munkamódszerével, a leendő tanítókkal, valamint az iskolában fellelhető minden más érdekes tartalommal. Aznap, a Nyílt Nap tartama alatt a kedves szülők be is írathatják gyermekeiket az első osztályba (ehhez csupán a gyermek személyi száma szükséges - JMBG). Sok szeretettel várjuk az érdeklődőket, és nagyon várjuk a közösen eltöltött időt.

U ovoj školi svaki učenik voli
da čita i piše,
da užine deli,
da se igra,
da ruku pruži,
sa svima da se druži!
Budi i ti deo nas,
skokni ovde začas,
da ispunimo ti ovaj dan,
da ga pamtiš i sutradan,
i poželiš ponovo da dođeš,
kroz Kizurova vrata prođeš!

Jasmina Mandić Pavić
Škola je tvoj drugi dom i biraj ga po svom! ❤️
IMG df42b9a8883781efaa4cf0853ae9fab5 V