Back To Top

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5
Време је за школу Iskolába kell menni Време је за школу Iskolába kell menni

USPESI NAŠIH MLADIH GEOGRAFA
Naši su učenici i ove školske godine nizali uspehe, pošto su nakon 12. marta održanog opštinskog takmičenja iz geografije osvojili sledeće plasmane; Jovana Ristić, učenica 7.a odeljenja je osvojila I mesto, Obren Vukasović iz 8. a II, Ognjen Zuber iz 8.b III mesto. Sledilo je zatim okružno takmičenje 22. aprila, gde je Jovana Ristić zauzela ponovo prvo mesto, plasirajući se tim rezultatom na republičko takmičenje. Obren Vukasović je u kategoriji osmaka bio drugi. Kao kruna čitavog Jovaninog truda i rada je sledilo republičko takmičenje koje je održano 13. maja u OŠ “Petar Leković” u Požegi, gde je naša Jovana zauzela visoko III mesto. Naše učenike je pripremila profesor geografije Dragana Milošević Planić. Iskreno čestitamo na uspesima svim našim učenicima i nastavnici!

IFJÚ FÖLDRAJZOSAINK SIKEREI
Tanulóink ​​ebben a tanévben is sikert sikerre halmoztak, hiszen a március 12-én megtartott községi földrajzversenyen a következő helyezéseket érték el; Jovana Ristić 7. a tagozatos tanuló 1. helyezést ért el, Obren Vukasović 8. a tagozatos tanuló második lett, Ognjen Zuber 8.b tagozatos tanuló pedig a 3. helyen végzett. Majd április 22-én a körzeti verseny következett, ahol Jovana Ristić ismét első helyezést ért el, ezzel az eredménnyel továbbjutva az országos versenyre. Obren Vukasović második lett a nyolcadik osztályosok kategóriájában. Jovana minden erőfeszítésének és munkájának megkoronázásaként a köztársasági verseny következett,
amelyet május 13-án rendeztek meg a požegai Petar Leković Általános Iskolában, ahol Jovanánk az előkelő 3. helyezést foglalta el. Diákjainkat Dragana Milošević Planić földrajztanárnő készítette fel. Az elért sikerekhez minden diákunknak és tanárnőjüknek szívből gratulálunk!

Copyright © 2024 OŠ "Kizur Ištvan" Subotica Rights Reserved.