МАЛЕ ОЛИМПИЈСКЕ ИГРЕ – ОКРУЖНО ТАКМИЧЕЊЕ

Ученици трећег разреда ОШ „Кизур Иштван“ учествовали су на Окружном такмичењу под називом Мале олимпијске игре . Ово такмичење је одржано 24. 4. 2024. у Суботици у ОШ „ Иван Милутиновић“ . Задатак обе екипе је био да Полигон спретности пређу што брже и тачније. Обе екипе су се за такмичење припремале од марта месеца.

Екипу од дванаест ученица из 3.а и 3.ц одељења, чиниле су : Татјана Антуновић, Јана Брешћански, Ника Војводић, Сара Дамјанов , Амела Димовић, Катарина Комазец, Миона Маша, Елена Пејановић, Соња Симоновић, Лана Хорват, Леонтина Димовић и Миљана Јовановић.

Екипу од дванаест ученика из 3.а, 3.б и 3.ц одељења, чинили су : Вељко Војводић, Момчико Глоговац, Стефан Гумпл, Данило Ђурковић , Алекса Маринковић,Урош Петронијевић, Павле Цмиљановић, Александар Шафрањ, Давид Штефанек, Вања Шујица , Дамир Билкић и Душан Златковић.

Екипа ученица је била веома успешна и освојила је прво место и остварило право учешћа на Међуокружном такмичењу.

Екипа ученика ,иако је дала све од себе, освојила је треће место.

Свим ученицима и ученицама честитамо!

20240519 231356 IMG 9ab4641086896470c1c0cbb490a2dd8c V