НАГРАЂЕНИ УЧЕСНИЦИ ОПШТИНСКОГ ТАКМИЧЕЊА ИЗ МАТЕМАТИКЕ

У Великој већници Градске куће у среду, 12. фебруара уручене су награде и похвалнице најбољим ученицима основних школа, који су остварили запажене резултате на Општинском такмичењу из математике, чији је домаћин била ОШ Мирослав Антић са Палића. Међу награђеним ученицима су биле Вивиен Зита и Мелани Бујак, ученице 4.д одељења. Девојчицама, и њиховој учитељици, Ангели Арнолд Пеце честитамо!

OKLEVELEK A LEGJOBB MATEMATIKUSOKNAK

A palicsi Miroslav Antić Általános Iskolában decemberben megtartott községi matematikaverseny díjazottjai szerdán, 2020. február 12-én a Városháza dísztermében vehették át az okleveleket, dicsérőlapokat és jutalmakat. A díjazottak között ott volt Zita Vivien és Buják Melani 4.d osztályos tanuló is, Arnold Pece Angéla tanítónő tanítványai. A lányoknak és tanító nőjüknek gratulálunk, és szurkolunk nekik a továbbiakban!

matek verseny1.jpg  matek3.jpg

metek2.jpg  matek4.jpg